A closeup shot of a person with a gavel in hand and papers on the table

Як правильно обрати адвоката у кримінальних справах?

Чи доводилось вам мати справу із адвокатом у кримінальних справах, який би гарантував вам 100% результат? Скоріше за все, ви зіткнулися із адвокатом шахраєм, який робить все можливе, щоб отримати від клієнта гроші та зникнути, коли клієнт цього найменше очікує.

Знаючи, як правильно обрати адвоката з кримінальних справ, можна уникнути багатьох проблем. Треба розуміти, що від цього спеціаліста залежить дуже багато. Адже сам він займається захистом клієнта в суді та створює максимально вигідну та ефективну лінію захисту

Зрозумійте, що адвокат з кримінальних справах не може гарантувати нічого. Він може лише розповісти про потенційні наслідки кримінальної справи. Якщо ж адвокат з кримінальних справ обіцяє звільнення від ув’язнення, виправдання та інші послаблення, на які насправді не може вплинути, швидше за все мова йде про шахрая. Для переконливості своїх слів такі адвокати кажуть про те, що в них є знайомі серед слідчих та суддів і все можна вирішити на користь клієнта.

Щоб справді знайти кваліфікованого адвоката з кримінальних справ, потрібно звернути увагу на деякі аспекти. Перш за все, людина, яка надає кваліфіковану юридичну допомогу, практично завжди має досвід роботи у слідчих органах або у суді. Таким чином вона розуміє систему та знає, яке саме прийняти рішення у тій чи іншій ситуації.

Якщо ж адвокат по кримінальним справам займає пасивну позицію та ніяк не приймає участь в слідчих та інших діях, скоріш за все, він практично не зацікавлений у тому, щоб справді захистити свого клієнта. Зверніть увагу і на освіченість адвоката з кримінальних справ. Він повинен чітко та правильно формувати свою думку, не використовуючи при цьому лайливі слова. Це уміння допоможе йому у спілкуванні з людьми та зможе переконати їх у своїй правоті.

Досвід роботи у введенні справ по конкретній статті буде перевагою адвоката з кримінальних справ. Таким чином він чітко буде розуміти свої обов’язки та права та зможе створити ефективну лінію захисту. Клієнту ж потрібно повністю довіряти своєму захиснику та розповідати про все, що стосується кримінального провадження. В такому випадку можна розраховувати на те, що адвокат по кримінальних справах справді зможе ефективно виконати свою роботу та досягне поставленої мети. Однак потрібно розуміти, що на саме рішення суду адвокат з кримінальних справ вплинути не може. Він оперує фактами та доводить їх цінність.